Advokatai Gilbertas Kinderevičius, Asta Kederytė ir Jūratė Normantė įsteigė naują profesinę bendriją NEWTON LAW. Su 7 žmonių komanda startuojanti kontora teiks ilgamete teisine praktika paremtas kompleksines paslaugas verslo klientams visoje Lietuvoje.

Naujos advokatų profesinės bendrijos vadovaujančiu partneriu tapo G. Kinderevičius. Visi bendrijos advokatai turi daugiau kaip 15 metų praktinės verslo teisės patirties.

Pasak G. Kinderevičiaus, naują kontorą ne vienus metus kartu dirbę bendraminčiai nutarė steigti siekiant plėtoti lyderyste, bendražmogiškomis vertybėmis paremtą, į profesionaliai teikiamas paslaugas orientuotą teisinę veiklą. Pavadinimas NEWTON pasirinktas dėl jame užkoduotos kompetencijos, logikos ir objektyvumo.

„Orientuojamės į teisinę prevenciją bei problemų priežasčių šalinimą. Esame atviri naujovėms, puoselėjame žinių kultūrą, kalbame faktais. Visuomet stengiamės būti arčiau kliento, jį išklausyti ir girdėti, kurti pasitikėjimu ir atsakomybe grįstus santykius”, – sako G. Kinderevičius.

Atsižvelgiant į ilgus metus kauptą patirtį įvairiose teisės srityse, pagrindinės NEWTON specializacijos yra įmonių, mokesčių, darbo, NT teisė, ginčai, rizikų vertinimas, medicina, duomenų apsauga, intelektinė nuosavybė ir kitos sritys. Šiuo metu stambiausi NEWTON klientai yra el. komercijos, medicinos, NT, statybos, paslaugų ir aptarnavimo, prekybos, gamybos bendrovės bei  viešasis sektorius.

Pasak G. Kinderevičiaus, teisinių paslaugų rinka Lietuvoje išlieka aktyvi ir konkurencinga, daug paslaugų persikėlė į nuotolinę erdvę. Pastaruoju metu rinkoje stebimas padidėjęs dėmesys duomenų apsaugos klausimams, ši sritis versle tampa daug platesne nei formalus teisės aktų ir reikalavimų įgyvendinimas. Taip pat, advokato teigimu, versle vis labiau ryškėja tendencija rūpintis įmonės teisine higiena, orientuojantis į problemų prevenciją. Vizionieriškos teisinės įžvalgos, veiksmų planas, padedantis išvengti galimų brangiai kainuojančių problemų ateityje, yra viena iš sričių, kurioje NEWTON advokatai yra užsitarnavę klientų pasitikėjimą.

„Aiškiai suvokti kliento problemą, išgryninti poreikius bei suprantamai paaiškinti teisinę logiką – būtent tokiais principais yra paremtas mūsų santykis su klientais. Pripažinsiu, kartais būna sunku pasakyti tai, kas nuvilia jų lūkesčius, bet mūsų pareiga ir atsakomybė atskleisti objektyvią tiesą bei profesionaliai numatyti strateginius žingsnius siekiant geriausio rezultato. Tokios mūsų darbo vertybės ir toliau bus pamatas NEWTON advokatų kontoros plėtroje“, – sako G. Kinderevičius.

Šis teisininko komentaras laikytinas bendro pobūdžio konsultacija. Siekiant individualios teisinės konsultacijos konkrečiu atveju turėtumėte kreiptis į advokatų profesinę bendriją „NEWTON LAW“ el. paštu info@newtonlaw.lt arba tel. +370 668 33866

Gilbertas

Kinderevičius