KOMANDA

Gilbertas

Vadovaujantis partneris, advokatas

Advokatas Gilbertas Kinderevičius yra NEWTON LAW vadovaujantis partneris, turintis daugiau nei 20 metų teisinės praktikos. Pagrindinės sritys, kuriose specializuojasi yra verslo teisė, įmonių susijungimai bei įsigijimai, darbo, mokesčių teisė, ginčai ir kitos sritys.

Advokato ilgametė patirtis leidžia profesionaliai reaguoti teikiant konsultacijas verslo rizikos valdymo ir veiklos optimizavimo klausimais, atstovaujant klientams finansinių nusikaltimų bylose, mokestiniuose tyrimuose ir patikrinimuose.

Advokatas nuolatos veda seminarus ir mokymus verslo klientams apie įmonių vadovų ir akcininkų teisinę atsakomybę, mokestinius tyrimus ir patikrinimus.

Gilbertas visada gilinasi į kliento poreikius, siekdamas pažinti, išsiaiškinti interesus ir tikslus, drauge ieško sprendimų geriausiam rezultatui užtikrinti.

Nuo 2012 m. Gilbertas Kinderevičius dalyvauja Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų veikloje.

Asta

Partnerė, advokatė

Advokatės Astos Kederytės pagrindinės kompetencijos sritys – sutartys, įmonių, medicinos ir darbo teisė, duomenų apsauga bei kitos atitikties sritys. Asta nuolatos konsultuoja Lietuvos ir tarptautines įmones bei viešojo sektoriaus klientus visais asmens duomenų apsaugos ir privatumo klausimais. Ji dažnai kviečiama skaityti pranešimus duomenų apsaugos temas nagrinėjančiuose seminaruose.

Advokatės išskirtinė kompetencija – sveikatos priežiūros įstaigų konsultavimas įvairiais reguliaciniais klausimais. Taip pat minėtų įstaigų atstovavimas valstybinėse institucijose, ginčuose bei santykiuose su pacientais.

Asta yra pripažinta advokatė Jungtinių Amerikos Valstijų, Niujorko valstijoje. Taip pat ji dirbo ne vienoje advokatų (angl. solicitors) kontoroje Londone, Jungtinėje Karalystėje, kur įgijo vertingos patirties derybose, sudarant verslo sandorius, rengiant ir derinant klientui naudingas sutarčių sąlygas.

Advokatė pasižymi gebėjimu užmegzti stiprų ryšį su klientais, maksimaliai įsigilinant į atvejį bei greitai reaguoti į klientų klausimus, pasiūlydama kompleksinius sprendimus. Nuolatos rengia mokymus ir seminarus verslui aktualiais klausimais.

Sandra

Advokatė

Advokatė Sandra Akelaitienė sukaupusi beveik 10 metų patirtį civilinėse bylose atstovaujant fizinių bei juridinių asmenų interesams. Daugiausiai patirties sukaupta sutarčių, komercinės bei nekilnojamo turto teisės srityse, susijusiose su teritorijų planavimu, žemės teise, statyba (projektavimu, statybą leidžiančių dokumentų išdavimu, statybos užbaigimu, ranga). Taip pat padeda klientams nekilnojamojo turto projektų vystymo ir įgyvendinimo klausimais.

Įvairiapusė patirtis advokatei leidžia profesionaliai ir kompleksiškai padėti išspręsti kliento problemas, surasti geriausią ginčo sprendimo būdą bei tinkamai atstovauti mediacijos procedūrose, teismuose ar kitose valstybinėse institucijose.

Gerda

Advokato padėjėja

Gerda Tautkuvienė yra teisininkė, advokato padėjėja, kuri specializuojasi asmens duomenų apsaugos ir statybų bei nekilnojamojo turto teisės srityse. Taip pat, per savo teisinės praktikos metus teisininkė yra sukaupusi vertingos patirties komercinio bylinėjimosi, civilinės atsakomybės bei intelektinės nuosavybės teisės srityse.

Teisininkės kompetencija apima procesinių dokumentų rengimą bei atstovavimą klientų interesams teismuose ir valstybinėse institucijose, nagrinėjant kompleksinius komercinius ginčus, sutarčių, civilinės atsakomybės ir kitose teisės srityse.

Gerdos turimos gilios teisinės žinios, tarptautinė studijų patirtis bei sukaupta patirtis atstovaujant klientams kompleksiniuose ginčuose leidžia užtikrinti aukštos kokybės rezultatus bei efektyviai kurti pridėtinę vertę klientams.

Rūta

Advokato padėjėja

Teisininkė Rūta Sutkaitienė yra sukaupusi beveik 10 metų patirties įvairaus pobūdžio bei sudėtingumo civilinėse bylose, sėkmingai atstovaudama klientų interesams teisminiuose ginčuose. Teisininkė specializuojasi bankroto, darbo, viešųjų pirkimų, administracinės teisės srityse. Taip pat yra įgijusi patirties skyrybų, skolų išieškojimo, įmonių vadovų ir akcininkų teisinės atsakomybės taikymo bylose.

Patirtis ir įgytos žinios įvairiuose teisiniuose ginčuose leidžia Rūtai kompleksiškai spręsti klientų problemas bei priimti strateginius sprendimus, atsižvelgiant į kiekvieno kliento individualią situaciją ir interesus. Rūta, bendraudama su klientais, palaiko su jais atvirą ir nuoširdų ryšį, įsigilindama į jų problemą, išgirsdama poreikius ir tikslus bei padėdama surasti geriausius sprendimus. 

Jaunius

Advokato padėjėjas

Teisininkas Jaunius Navickas specializuojasi intelektinės nuosavybės, nekilnojamo turto ir statybos teisės šakose. Dar studijų metais pradėtos teisinės praktikos metu sukaupta patirtis konsultuojant ir atstovaujant Klientus įvairiausio pobūdžio teisiniais klausimais advokato padėjėjui leidžia kompleksiškai ir strategiškai matyti ginčų sprendimo būdus ir galimybes, todėl Jauniaus kompetenciją apima procesinių dokumentų rengimas ir proceso vadyba.

Ambicingas, jaunatviškas ir pareigingas požiūris į darbą teisininkui suteikia sąlygas dėmesingai įsigilinti į kiekvieną Kliento problemos aspektą ir pateikti kliento interesus taikliausiai atitinkantį sprendimą. Bendraudamas su klientais Jaunius vadovaujasi rūpestingo ir suprantamo informavimo principais, todėl informacija Klientus pasiekia greitai ir aiškiai.

Milda

Teisininkė

Teisininkė Milda Žaliauskaitė specializuojasi medicinos, darbo, sutarčių, intelektinės nuosavybės bei įmonių teisėje. Milda turi teisinio darbo patirties privačiose įmonėse, viešajame sektoriuje bei advokatų kontorose, taip pat turi vadybinio darbo patirties inovacijų ir entreprenerystės srityse, kurios leidžia pažvelgti į kliento poreikius iš įvairių pusių.

Milda orientuojasi į nuolatinį tobulėjimą teisės srityje, šiuo metu siekia įgyti teisės daktaro laipsnį civilinės teisės srityje, todėl klientams siūlo mokslo žiniomis grįstus, visa apimančius teisinius sprendimus.

Neringa

Administracijos ir plėtros vadovė

MEDA

Administratorė

Šis teisininko komentaras laikytinas bendro pobūdžio konsultacija. Siekiant individualios teisinės konsultacijos konkrečiu atveju turėtumėte kreiptis į advokatų profesinę bendriją „NEWTON LAW“ el. paštu info@newtonlaw.lt arba tel. +370 668 33866